Baza piłkarzy

Jeżeli szukasz zawodników do swojego zespołu możemy udostępnić Ci listę zawodników (ze względu na wiek lub pozycję), którzy naszym zdaniem wyróżniali się podczas Test Meczów.

Przygotowaliśmy ponadto bazę filmów indywidualnych piłkarzy występujących w Test Meczach. Została ona stworzona z myślą o klubach, które szukają zawodników na daną pozycję lub w danym roczniku.

Kluby mogą wyszukać film indywidualny z występem zawodnika ze względu na rok urodzenia lub ze względu na pozycję na której występuje. Dzięki temu mogą ocenić same czy zawodnik jest na odpowiednim poziomie by mógł grać u nich w klubie.

Wszystkie filmy zawodników znajdują się na kanale YouTube i są pogrupowane.

W opisie każdego filmu znajduje się imię i nazwisko zawodnika, numer na koszulce, kolor koszulki (czerwona lub zielona), rocznik a także pozycja na boisku.

W razie zainteresowania zawodnikiem możemy udostępnić numer telefonu do zawodnika/opiekuna oraz wyniki testów sprawnościowych i raporty InStat.

W razie zainteresowania skontaktuj się z nami.

Dodatkowe informacje

 

Ponadto można uzyskać informację na temat wyników testów szybkościowych (5m i 30m), testów skocznościowych i wyników analizy składu budowy ciała.

Udostępniamy również statystyki indywidualne przygotowane przez InStat.

Aby uzyskać te dodatkowe informacje prosimy jedynie o kontakt pod adresem: biuro@testypilkarskie.pl

Filmy i statystyki wygenerowane są przez program InSat

Przykłady wyróżniających się zawodników

Baza zawodników pogrupowana ze względu na pozycje

Baza zawodników ze względu na wiek (1997 i młodsi)