Testy Piłkarskie dla dzieci od 7 lat do 13 lat

Testy Piłkarskie dla dzieci od 7 lat do 13 lat

Testy piłkarskie dla dzieci od 7 do 13 lat

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy na temat testów piłkarskich proponujemy również konsultacje piłkarskie / testy piłkarskie dla dzieci od 7 do 13 lat.  Przygotowaliśmy specjalny zestaw testów, prostych ćwiczeń i gier w celu oceny dzieci trenujących piłkę nożną. Testy piłkarskie dla dzieci, które organizujemy są skierowane do każdego zawodnika niezależnie od poziomu jego wyszkolenia. Ze względu na dobór podstawowych ćwiczeń do wykonania każde dziecko trenujące piłkę nożną bez kompleksów może wziąć udział w tych testach.  Konsultacje piłkarskie dla dzieci organizowane przez nas są odpowiednie dla zawodników, którzy chcieliby się sprawdzić na tle zawodników z innych klubów, poznać swoje mocne strony a także wziąć udział w walce o zdobycie darmowego 4 dniowego udziału w obozie piłkarskim z trenerami Celtic Glasgow w Polsce. 

Wygraj darmowy udział w obozie z trenerami Celtic Glasgow w Polsce

Dla najlepszego zawodnika testów we wszystkich grupach wiekowych w danym dniu konsultacji czeka nagroda w postaci darmowego udziału w 4 dniowym obozie piłkarskim z trenerami Celtic Glasgow w Polsce.

Dla pozostałych wyróżnionych zawodników również mamy nagrody.

Każdy uczestnik n otrzymuje na czas konsultacji strój składający się ze spodenek i koszulki.

Podejmij wyzwanie i zaprezentuj swoje umiejętności piłkarskie.

Zakres prostych testów piłkarskich dla dzieci:

Każdy uczestnik otrzyma raport z testów wraz z interpretacja wyników i oceną punktową.

Testy piłkarskie dla zawodników od 14 do 20 lat

Od początku organizacji testów piłkarskich dla dzieci, młodzieży i seniorów w wieku od 14 do 20 lat szukaliśmy i testowaliśmy różne formy testów piłkarskich, które mogą wiarygodnie ocenić poziom umiejętności zawodników biorących udział w testach. Wzorowaliśmy się na testach proponowanych  przez Polski,Niemiecki i Angielski związek piłki nożnej. Uczestnicy organizowanych przez nas Test Meczów przechodzili testy antropometryczne, testy mocy kończyn dolnych, testy szybkości biegu na odcinkach 5m,10m i 30m, test biegu z piłką ZigZag a następnie rozegranie 60 minut w testowym meczu piłkarskim. Zawodnik podczas meczu jest oceniany przez skauta a jego występ jest analizowany w InStat na podstawie materiału viedo z meczu.

Dzięki analizie meczu w InStat zawodnik jak i trenerzy klubowi otrzymują obszerny raport statystyczny na temat występu danego zawodnika. To jest pomocne dla obserwatorów oraz dla zawodnika aby zwiększyć jego świadomość na temat prezentowanego poziomu i stylu gry.

Dodaj komentarz