Football Trials

Testy Piłkarskie to szansa na pokazanie się przed trenerami (Ekstraklasa, I Liga, II Liga, III Liga), managerami lub skautami podczas rozgrywania jednego Test Meczu.

Piłkarz, którzy bierze udział w tym Test Meczu ma szansę na otrzymanie zaproszenia na testy piłkarskie do klubu lub ofertę podpisania umowy z agencją menadżerską.

Raz w roku odbywa się również Test Mecz na który są zaproszeni najlepsi zawodnicy w danym roczniku, którzy brali udział w Test Meczach w danym roku. Na tych testach są obecni skauci również z klubów zagranicznych.

Testy piłkarskie to również szansa na otrzymanie szerokiego raportu na temat swojej gry oraz poszczególnych cech. W skład raportu, który otrzyma zawodnik wchodzą wyniki testów szybkościowych, wyniki testu skoczności, analiza składu ciała, analiza gry w programie InStat, indywidualny opis gry, indywidualny film ze wszystkimi swoimi zagraniami oraz film całego meczu.

Testy Piłkarskie

Aktualności

Testy piłkarskie od 7 do 13 lat

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy na temat testów piłkarskich proponujemy również konsultacje piłkarskie / testy piłkarskie dla dzieci od 7 do 13 lat.  Przygotowaliśmy specjalny zestaw testów, prostych ćwiczeń i gier w celu oceny dzieci trenujących piłkę nożną. Testy piłkarskie dla dzieci, które organizujemy są skierowane do każdego zawodnika niezależnie od poziomu jego wyszkolenia. Ze względu na dobór podstawowych ćwiczeń do wykonania każde dziecko trenujące piłkę nożną bez kompleksów może wziąć udział w tych testach.  Konsultacje piłkarskie dla dzieci organizowane przez nas są odpowiednie dla zawodników, którzy chcieliby się sprawdzić na tle zawodników z innych klubów, poznać swoje mocne strony a także wziąć udział w walce o zdobycie darmowego 7 dniowego udziału w obozie piłkarskim z trenerami Celtic Glasgow w Polsce. 

Wygraj darmowy udział w obozie z trenerami Celtic Glasgow w Polsce

Dla najlepszego zawodnika testów we wszystkich grupach wiekowych w danym dniu konsultacji czeka nagroda w postaci darmowego udziału w 7 dniowym obozie piłkarskim z trenerami Celtic Glasgow w Polsce.

Dla pozostałych wyróżnionych zawodników również mamy nagrody.

Każdy uczestnik niezależnie od osiągniętego wyniku otrzymuje na wyłączność strój składający się ze spodenek i koszulki.

Podejmij wyzwanie i zaprezentuj swoje umiejętności piłkarskie.

Zakres prostych testów piłkarskich dla dzieci:

Każdy uczestnik otrzyma raport z testów wraz z interpretacja wyników i oceną punktową.

Testy piłkarskie od 13 do 21 lat

Od początku organizacji testów piłkarskich dla dzieci, młodzieży i seniorów w wieku od 13 do 21 lat szukaliśmy i testowaliśmy różne formy testów piłkarskich, które mogą wiarygodnie ocenić poziom umiejętności zawodników biorących udział w testach. Wzorowaliśmy się na testach proponowanych  przez Polski,Niemiecki i Angielski związek piłki nożnej. Uczestnicy organizowanych przez nas Test Meczów przechodzili testy antropometryczne, testy mocy kończyn dolnych, testy szybkości biegu na odcinkach 5m,10m i 30m, test biegu z piłką ZigZag a następnie rozegranie 60 minut w testowym meczu piłkarskim. Zawodnik podczas meczu jest oceniany przez skauta a jego występ jest analizowany w InStat na podstawie materiału viedo z meczu.

Dzięki analizie meczu w InStat zawodnik jak i trenerzy klubowi otrzymują obszerny raport statystyczny na temat występu danego zawodnika. To jest pomocne dla obserwatorów oraz dla zawodnika aby zwiększyć jego świadomość na temat prezentowanego poziomu i stylu gry.

Każdy zawodnik przechodzi testy motoryczne

Testom szybkościowym na fotokomórkach

sek
5 metrów

Testom skocznościowym na specjalnej macie

cm
odległość

Analizujemy ponadto skład/budowę ciała każdego uczestnika na profesjonalnej wadze

%
tkanka tłuszczowa

Testom szybkościowym na fotokomórkach

sek
30 metrów

Badaniom wzrostu

cm
Wzrostu

Analizujemy ponadto skład/budowę ciała każdego uczestnika na profesjonalnej wadze

BMI

Zawodnicy przechodzą testy motoryczne.

Mają trening przedmeczowy.

Następnie udają się na lekki obiad.

Po posiłku odbywa się odprawa z trenerami i zawodnicy wychodzą na rozgrzewkę przedmeczową.

Wyniki tych testów wraz z piłkarskim CV uczestnika są przekazywane obserwatorom.

Następnie zawodnicy rozgrywają Test Mecz, który oglądają obserwatorzy.

Każdy z uczestników ma 60 minut aby trafić do notesów scoutów.

Test Mecz jest profesjonalnie nagrywany oraz analizowany w renomowanym programie InStat. Każdy uczestnik ma dostęp do całego meczu oraz do indywidualnego skrótu wszystkich swoich zagrań podczas meczu oraz otrzymuje całą stronę A4 swoich statystyk w pliku pdf.

Statystyki z test meczów dla zawodników od 13 do 21 lat

Wszystkie materiały dotyczące uczestnika przesyłamy droga elektroniczną również do agencji menadżerskich i klubów które współpracują z nami zdalnie.
Po Test Meczu piłkarze mają dostęp do odnowy biologicznej.
Zawodnicy są informowani o zainteresowaniu ich grą zaraz po Test Meczu lub telefonicznie w ciągu 3-4 tygodni od Test Meczu.

Filmy i statystyki wygenerowane są przez program InSat

Raport skautingowy na temat gry zawodnika

Udział w Test Meczu obejmuje również przygotowanie przez skauta raportu na temat gry zawodnika podczas Test Meczu. . Raport zawiera ocenę umiejętności zawodnika ze względu na pozycję na której występuję.

Raport zawiera cenne uwagi, które mogą pomóc zawodnikowi w jego dalszym rozwoju.

Jak wyglądają testy piłkarskie ?

Skrót Meczu wraz z komentarzem

Galeria