Logo Keepermania 214x70

Szkółka bramkarska Keepermania została założona w 2016 roku aby rozwijać umiejętności bramkarzy dążących do postawionych przez siebie celów i marzeń. Unikalny system szkolenia Keepermania przygotowany przez Artura Wierzbę, który był trenerem bramkarzy w Kadrze Polski U-16, U-17 i U-18. Ten program pozwoli bramkarzom na wykorzystanie w pełni swojego potencjału. Pod wodzą Artura Wierzby tacy bramkarze jak Wojciech Pawłowski, Gerard Bieszczad, , Jakub Zolech, Michał Szromnik czy Tomasz Kasprzik uczestniczyli w zgrupowaniach kadry narodowej swoich grup wiekowych osiągając wysoki poziom umiejętności.

Szkółka bramkarska Keepermania zaprasza na obóz bramkarski  wszystkich ambitnych bramkarzy, którzy  chcą rozwijać swoje umiejętności.

Keepermania jest oficjalnym partnerem Szkockiej Akademii Celtic Glasgow. Dzięki temu partnerstwu dla wyróżnionych zawodników przygotowana jest oferta wyjazdów do Szkocji i trenowania z zespołami Celtic Glasgow.

Obozy są dedykowane dla zawodników w wieku od 7 do 21 lat, niezależnie od poziomu umiejętności

Unikalny system szkolenia Keepermania został przygotowany przez profesjonalistę Artura Wierzbę, który był trenerem bramkarzy w Kadrze Polski U-16, U-17 i  U-18 . System szkolenia został wzbogacony przez koordynatora Rafała Kwietnia, który systematycznie szkoli się w Polsce oraz w innych krajach Europy podczas staży. W ostatnich miesiącach Adrian Sandach, który trenuje według tego systemu został włączony do I zespołu Korony Kielce, był na testach w Manchester United oraz otrzymał powołanie do Kadry Polski.

Logo

Jesteśmy partnerem Celtic Glasgow. Organizujemy obozy piłkarskie w Polsce i w Szkocji, na podstawie systemu szkolenia Celtic Glasgow. Dzięki temu partnerstwu trenerzy Celtic Glasgow uczestniczą w części obozów piłkarskich organizowanych w Polsce. Obecni trenerzy z Celtic Glasgow wraz z Trenerem-Koordynatorem Gerardem Juszczakiem, odpowiadają za szkolenie. Ponadto System Szkolenia Akademii jednego z największych klubów w Europie będzie wykorzystany podczas obozów piłkarskich w Polsce, a także w Szkocji na obiektach klubu Celtic Glasgow.  Dla wyróżnionych zawodników przygotowana jest oferta wyjazdów do Szkocji.

Organizowany przez Nas obóz piłkarski dla dzieci i młodzieży jest doskonałym miejscem do rozwoju piłkarskiego i osobistego uczestników. 

Oferowana jest również kolonia piłkarska dla dzieci. Oferujemy także obóz piłkarski dochodzeniowy (bez zakwaterowania) 

Obóz piłkarski jest skierowany do uczestników w wieku od 7 do 21 lat niezależnie od umiejętności piłkarskich.  Podczas obozu dzielimy uczestników na grupy 6 osobowe ze względu na wiek, fizyczność i umiejętności piłkarskie.

Organizujemy obóz piłkarski w lato i zimę w Polsce i w Szkocji

Interesuje Cię obóz piłkarski, obóz sportowy a może kolonia piłkarska w lato lub zimę? Niezależnie od nazewnictwa dołącz do setek piłkarskich rodzin które nam zaufały – Obozy Piłkarskie PRO

Letnie i zimowe obozy piłkarskie PRO partner Celtic Glasgow. Obozy piłkarskie w lato i zimę są skierowane do dzieci i młodzieży z małych i dużych klubów piłkarskich a także dopiero zaczynających swoją przygodę z piłką nożną.

Obóz piłkarski w lato lub zimę jest świetną szansą na poprawienie swoich umiejętności piłkarskich poprzez trening indywidualny z doświadczonymi trenerami. 

Letni lub zimowy obóz piłkarski jest szansą na zdobycie darmowego wylotu na obóz za granicą w Szkocji, najlepszy uczestnik letnich obozów piłkarskich otrzymuję taką nagrodę.

Organizowany przez nas obóz sportowy w lato lub zimę to świetne miejsce do nauki języka angielskiego poprzez udział  w dodatkowych zajęciach pozaboiskowych.  Nasz obóz sportowy w lato lub zimę to: piłka nożna, język angielski i wspaniałe doświadczenie.

  • Obozy piłkarskie w Polsce w i Szkocji
  • Partner Akademii Celtic Glasgow
  • Obozy piłkarskie dla dzieci i młodzieży
  • Obóz piłkarski jest prowadzony przez trenerów Celtic lub Polskiego trenera Gerarda Juszczaka z Kadry Polski
  • Obozy sportowe w ferie zimowe / zima i lato
  • Indywidualny trening piłkarski z trenerami
  • Koordynatorem sportowym obozów jest Gerard Juszczak, który pracował w Kadrze Polski w sztabie Adama Nawałki
  • Obóz piłkarski w Polsce

Trenowanie według standardów tego utytułowanego klubu znacznie przyczyni się do rozwoju uczestników obozów piłkarskich i pomoże im wejść na wyższy poziom piłkarski. Uczestnicy obozów poznają program treningowy panujący w klubie z Wielkiej Brytanii.