Najczęściej zadawane pytania

Aby móc wziąć udział w Test Meczu należy

– należy systematycznie występować w swoim klubie

zawodnicy z ostatniego rocznika młodzieżowca muszą występować minimum w V Lidze

Pozostałe roczniki muszą występować w ligach juniorskich lub seniorskich

– spełniać wymaganie wiekowe (przedział wiekowy zawodników, którzy mogą wziąć udział jest zawsze podany w informacjach odnośnie Test Meczu),

– mieć założony profil na stronie www.laczynaspilka.pl (dotyczy uczestników występujących w Polsce, młodsi zawodnicy mogą nie mieć profilu)

– należy zarezerwować miejsce na stronie  www.testypilkarskie.pl i wypełnić formularz

– opłacić uczestnictwo

Uczestnik musi systematycznie trenować i występować w klubie piłkarskim aby wziąć udział w Test Meczu, ponieważ to w znaczący sposób zwiększy szansę uczestnika na dobry występ w meczu i otrzymanie propozycji z klubu lub agencji menadżerskiej. 

Football Trials-Testy Piłkarskie organizuje Test Mecze w przerwie między rundą jesienną i wiosenną (listopad-marzec) a także w przerwie między sezonami (czerwiec-sierpień). Wszystkie informacje o test meczach są podane na stronie www.testypilkarskie.pl

Jeżeli interesuje Cię Test Mecz dla innego rocznika niż znajdujące się aktualnie nabory na stronie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Na Test Meczu organizowanym przez Football Trials – Testy Piłkarskie jest minimum 5 obserwatorów z klubów od ekstraklasy do III ligi a także ze szkółek piłkarskich.

Wszystkie materiały dotyczące uczestnika przesyłamy droga elektroniczną również do agencji menadżerskich i klubów które współpracują z nami zdalnie.

Zazwyczaj około 7-8 zawodników z uczestników Test Meczów w w danym terminie rozpoczyna współpracę z agencjami lub trafia bezpośrednio na testy piłkarskie do klubów. Wszystko zależne jest zawodników, którzy biorą udział w tym wydarzeniu, głównie od ich gry podczas meczu. Lista zawodników, którzy trafili do notesów obserwatorów znajduje się TUTAJ.

Zawodnicy są informowani o zainteresowaniu ich grą bezpośrednio po meczu podczas rozmowy z scoutem lub telefonicznie w ciągu 3-4 tygodni od Test Meczu. Obserwatorzy dzwonią bezpośrednio do zawodników. Często zawodnicy otrzymują oferty także po kilku miesiącach kiedy nasza firma jest informowana o zapotrzebowaniu w danym klubie.

-Możliwość pokazanie swoich umiejętności obserwatorom (skauci i trenerzy z ekstraklasy, I ligi, II ligi oraz III ligi, menadżerowie oraz szkółki piłkarskie)

-Testy szybkościowe na fotokomórkach,

-Testy skocznościowe na platformie

-Analiza składu Twojego ciała na profesjonalnej wadze,

-Analiza meczu w programie InStat,

-Film z całego meczu https://www.youtube.com/watch?v=c5xkTJx5FTY&index=4&list=PLyZdDT5Hxy34JxQ58c5m2ccu9vmbi8VU5

-Film ze wszystkimi Twoimi zagraniami https://www.youtube.com/watch?v=CmKjmo3P62A

-Ubezpieczenie

-Woda oraz baton energetyczny (około 200kcal)

Przygotowanie raportu na temat gry zawodnika podczas Test Meczu

Dodatkową opcją podczas Test Meczu jest przygotowanie przez skauta raportu na temat gry zawodnika podczas Test Meczu. Raport można zamówić przed Test Meczem na który się przyjeżdża a także po Test Meczu na którym się już było. Raport zawiera ocenę umiejętności zawodnika ze względu na pozycję na której występuję.Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Film promujący

Najpopularniejszą opcją dodatkową na którą decydują się uczestnicy jest film promujący. Polega on na przedstawieniu wszystkich najlepszych zagrań zawodnika podczas meczu.

Przykład: https://www.youtube.com/watch?v=K7b61U7tBy4

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Zawodnik ma zagwarantowany 60 minutowy udział w Test Meczu na pozycji którą wybrał przy rezerwacji miejsca.

Przedział wiekowy zawodników jest podany w informacjach o danym Test Meczu.

Zawodnicy z pola otrzymują od organizatora koszulki i spodenki, więc zawodnik powinien być zaopatrzony w pozostały sprzęt a getry muszą być koloru czarnego.

Bramkarze otrzymują tylko koszulki.

Wszyscy zawodnicy muszą posiadać ochraniacze.

W okresie zimowym apelujemy o zabranie odzieży termoaktywnej oraz zabranie spodni dresowych oraz kurtek aby móc je założyć podczas rozgrzewki lub przerwy.

Jeżeli podczas wydarzenia jest przewidziany pobyt na basenie i odnowie biologicznej to należy zabrać odpowiedni strój kąpielowy.

Tak zawodnik ma możliwość wzięcia udziału w kilku Test Meczach aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie oferty oraz pokazać się większej liczbie obserwatorów.

Tak po wpłacie zawodnik ma gwarancję udziału jeśli spełnił wszystkie wymagania.

Dane do przelewu:

Stowarzyszenie Football Trial, NIP: 6572914655, Regon: 260780574 oraz KRS: 0000515693

Numer konta: 05 2530 0008 2004 1268 5150 0001 

Tytuł przelewu : Imię i Nazwisko Uczestnika i numer rezerwacji podany w podsumowaniu rezerwacji miejsca na stronie oraz w mailu zwrotnym po zgłoszeniu (mail może trafić do folderu SPAM, proszę sprawdzić)

Biorąc pod uwagę fakt, że każdy kto spełnia wymagania i wpłaci wpisowe jest automatycznie zakwalifikowany do Test Meczu organizowanego przez Football Trials – Testy Piłkarskie sugerujemy rezerwować miejsce  tak szybko jak to możliwe aby mieć zapewniony udział. Czas na wpłatę pieniędzy to 5 dni od momentu rezerwacji miejsca, po tym czasie musimy anulować rezerwację aby udostępnić miejsce dla innych zainteresowanych zawodników.

Każdy zarejestrowany użytkownik, który wykupi Test Mecz otrzyma potwierdzenie e-mail rezerwacji miejsca  zaraz po zakupie (Nie jest to potwierdzenie udziału).

Po rezerwacji miejsca można zalogować się na swoje konto używając maila i hasła podanego podczas rezerwacji i tam sprawdzić dokładny status rezerwacji (rezerwacja wstrzymana, w trakcie realizacji, zrealizowana lub anulowana)

Co oznaczają te poszczególne statusy możesz dowiedzieć się więcej w kolejnym pytaniu.

Informacje o terminie, godzinie i miejscu zbiórki są podane w opisie każdych testów piłkarskich w zakładce Test Mecze.

Najpóźniej tydzień przed wydarzeniem wyślemy przypomnienie poprzez e-mail oraz sms.

Po rezerwacji miejsca można zalogować się na swoje konto używając maila i hasła podanego podczas rezerwacji i tam sprawdzić dokładny status rezerwacji (rezerwacja wstrzymana, w trakcie realizacji, zrealizowana lub anulowana)

Wstrzymana (Oczekujemy na płatność) – Oznacza to, że rezerwacja jest wstrzymana i oczekujemy wpłaty składki wpisowej od uczestnika. Od momentu rezerwacji uczestnik ma 5 dni na wpłatę, po tym czasie będziemy zmuszeni anulować rezerwację i udostępnić miejsce dla innych zainteresowanych osób.

Zrealizowane i W trakcie realizacji – Ten status jest potwierdzeniem udziału w Test Meczu. uczestnik spełnił wszystkie wymagania

Anulowane – Status oznaczający brak wpłaty w terminie, dwie rezerwacje tego samego uczestnika lub niepowodzenia płatności poprzez system płatniczy..

Zwrócone – Oznacza to, że pieniądze zostały zwrócone z powodu rezygnacji, kontuzji lub nie niespełnienia wymagań.

Jeżeli uczestnik zrezygnuje z udziału 2 tygodnie przed wydarzeniem oraz poinformuje o tym poprzez wysłanie maila na biuro@testypilkarskie.pl wtedy otrzyma 50% wpłaty. Nie uznajemy zwrotu jeżeli zawodnik zrezygnuje z udziału w okresie krótszym niż 2 tygodnie przed wydarzeniem.

Zwroty wysyłane są w ciągu 5 dni roboczych.

Oczywiście każdy zawodnik, który dozna kontuzji i poinformuje nas o tym mailowo (biuro@testypilkarskie.pl) poprzez wysłanie diagnozy lekarskiej (zaświadczenie od lekarza, prześwietlenie lub wypis ze szpitala)  będzie mógł wystąpić w  Test Meczu odbywającym się w innym terminie lub otrzyma zwrot 50% wpłaty.

Zwroty wysyłane są w ciągu 5 dni roboczych.

Możemy zaoferować Państwu zniżkę 50 zł na nocleg poprzez Booking. 

Aby otrzymać zwrot 50 zł należy zarezerwować miejsce noclegowe poprzez ten link: Zarezerwuj miejsce noclegowe ze zwrotem 50 zł

Nawet jeśli dokonali Państwo już kiedyś rezerwacji na Booking to ten otrzymają państwo zwrot 50 zł. Aby Państwa rezerwacja kwalifikowała się do otrzymania nagrody/zwrotu, musi zostać dokonana za pośrednictwem linku powyżej. Jest to jednorazowy zwrot.

Regulamin programu