Przygotujemy rozszerzony raport na temat Twojej gry podczas Test Meczu

Dodatkową opcją podczas Test Meczu jest przygotowanie rozszerzonego raportu przez drugiego skauta raportu na temat gry zawodnika podczas Test Meczu. Raport można zamówić przed Test Meczem na który się przyjeżdża a także po Test Meczu na którym się już było. Raport zawiera ocenę umiejętności zawodnika ze względu na pozycję na której występuję.
 

Raport rozszerzony jest przygotowywany przez 2 obserwatorów dzięki czemu zawiera więcej informacji a także 2 niezależne opinie na temat poziomu umiejętności danego zawodnika, natomiast raport wliczony w cenę jest przygotowywany przez jednego obserwatora.

 

W raporcie na temat umiejętności piłkarskich zawodnika występującego na pozycji bramkarza, są opisane takie cechy jak: gra na przedpolu, obrona strzałów, sam na sam, refleks, technika bramkarska, start, przyspieszenie, zwinność, koordynacja, wyskok, siła, przyjęcie, wznowienie rękom,wznowienie z ziemi, wznowienie z ręki, ustawienie,komunikacja, proces decyzyjny, współpraca oraz mentalność. Raport zawiera komentarz końcowy.

W raporcie dotyczącym zawodników występujących na pozycjach defensywnych, są ocenione takie cechy jak: szybkość, start, przyspieszenie, zwinność, koordynacja, wyskok, wytrzymałość, siła, przyjęcie, prowadzenie, szybkość z piłką, podania: krótkie, średnie, długie, gra głową, odbiór piłki, 1 vs 1, gra wślizgiem, wyprzedzanie, ustawienie, otwartość na piłkę, proces decyzyjny, współpraca oraz mentalność. Raport zawiera komentarz końcowy.

W raporcie dla zawodników występujących na pozycjach ofensywnych, są ocenione takie cechy jak: szybkość, start, przyspieszenie, zwinność, koordynacja, wyskok, wytrzymałość, siła, przyjęcie, prowadzenie, szybkość z piłką, podania: krótkie, średnie, długie, gra z pierwszej piłki, uderzenie,dośrodkowanie, gra głową, odbiór piłki, ustawienie, otwartość na piłkę, proces decyzyjny, współpraca, kreatywność oraz mentalność. Raport zawiera komentarz końcowy.