Rozszerzony raport skauta na temat gry zawodnika podczas Test Meczu

75.00

Wyczyść

Opis

Dodatkową opcją podczas Test Meczu jest przygotowanie przez skauta raportu na temat gry zawodnika podczas Test Meczu. Raport można zamówić przed Test Meczem na który się przyjeżdża a także po Test Meczu na którym się już było. Raport zawiera ocenę umiejętności zawodnika ze względu na pozycję na której występuję.

Raport rozszerzony jest przygotowywany przez 2 obserwatorów dzięki czemu zawiera więcej informacji a także 2 niezależne opinie na temat poziomu umiejętności danego zawodnika, natomiast raport wliczony w cenę jest przygotowywany przez jednego obserwatora.

Obszerny raport opisowy na temat gry zawodnika, zostanie przygotowany przez 2 skautów. Przykładowy raport przygotowany przez jednego skauta, w przypadku wyboru rozszerzonego raportu pojawią się dwie opinie opisowe

W raporcie na temat umiejętności piłkarskich zawodnika występującego na pozycji bramkarza, przeważnie są opisane takie cechy jak: gra na przedpolu, obrona strzałów, sam na sam, refleks, technika bramkarska, start, przyspieszenie, zwinność, koordynacja, wyskok, siła, przyjęcie, wznowienie rękom,wznowienie z ziemi, wznowienie z ręki, ustawienie,komunikacja, proces decyzyjny, współpraca oraz mentalność. Raport zawiera komentarz końcowy.

W raporcie dotyczącym zawodników występujących na pozycjach defensywnych, są przeważnie ocenione takie cechy jak: szybkość, start, przyspieszenie, zwinność, koordynacja, wyskok, wytrzymałość, siła, przyjęcie, prowadzenie, szybkość z piłką, podania: krótkie, średnie, długie, gra głową, odbiór piłki, 1 vs 1, gra wślizgiem, wyprzedzanie, ustawienie, otwartość na piłkę, proces decyzyjny, współpraca oraz mentalność. Raport zawiera komentarz końcowy.

 

W raporcie dla zawodników występujących na pozycjach ofensywnych, są przeważnie ocenione takie cechy jak: szybkość, start, przyspieszenie, zwinność, koordynacja, wyskok, wytrzymałość, siła, przyjęcie, prowadzenie, szybkość z piłką, podania: krótkie, średnie, długie, gra z pierwszej piłki, uderzenie,dośrodkowanie, gra głową, odbiór piłki, ustawienie, otwartość na piłkę, proces decyzyjny, współpraca, kreatywność oraz mentalność. Raport zawiera komentarz końcowy.

Dodatkowe informacje

Lokalizacja testów i termin

Tak wybieram, Poznań 21.06.2020, Warszawa 27.06.2020, Kraków 04.07.2020, Sopot 11.07.2020, Rzeszów 05.12.2020, Wrocław 06.12.2020, Poznań 12.12.2020, Warszawa 13.12.2020.