Promocja!

Dodatkowe opcje (kliknij i dowiedź się więcej)

56.35255.00

Wyczyść
Poinformujemy Cię o dostępności na tej pozycji. Zostaw swój e-mail.
SKU: 80637 Kategoria:

Opis

Wychodząc na przeciw zawodnikom oferujemy pakiety rozszerzone, które są wartościowe w kontekście analizy gry oraz promocji zawodnika. Te pakiety są bardzo często wybierane przez młodych piłkarzy oraz ich rodziców. Poniżej przedstawiamy dodatkowe opcje, które wzbogacą udział w Test Meczu. Przy wyborze kilku dodatków naliczany jest automatyczny rabat aż do 40%.

————————————————————————————————————————————–

Najnowszą opcją dodatkową jest Video analiza gry zawodnika w programie SportLiveTag

Dodatkową opcją podczas Test Meczu jest przygotowana przez trenera Video Analiza zawodnika w programie SportLivetag. Video analiza obejmuje wszystkie sytuacje zawodnika przygotowane wcześniej przez platformę InStat.  Video zawiera graficzną analizę gry zawodnika oraz opisową interpretację. Dodatkowo po obejrzeniu przygotowanego raportu jest możliwośc video rozmowy lub rozmowy telefonicznej z trenerem przygotowującym tą analizę.

Przykładowa analiza gry bramkarza: https://youtu.be/wq-1y-mneZc

Przykładowa anliza gry zawodnika z pola:

Dlaczego warto analizować swoje występy?

Video analiza jest świetnym uzupełnieniem raportu skauta ponieważ bezpośrednio dostarcza interpretacji zachowań zawodnika na bazie materiału video.

W video analizie zawodników są analizowane aspekty taktyczne gry zawodnika. Działania z piłką oraz bez piłki. 

Video analiza gry zawodnika jest jest przygotowywana w profesjonalnym dedykowanym programie SportLiveTag. Dzięki tej analize zawodnik może poprawić swoje decyzje i działania na boisku. 

Zawodnik zwiększa świadomość swojej gry poprzez korzystanie z analiz video. Analizy wpływają na rozumienie gry przez zawodników.

 

Kto przygotowuje analizę?

Analizę video wystepu bramkarza w Test Meczu przygotowuje Trener Rafał Kwiecień (UEFA B)

Analizę video występu zawodnika grającego na innej pozycji wykonuje Trener Łukasz Gągorowski (UEFA B)

Co otrzymam?

Video analiza obejmuje wszystkie sytuacje zawodnika przygotowane wcześniej przez platformę InStat.

Video zawiera graficzną analizę gry zawodnika oraz opisową interpretację.

Dodatkowo po obejrzeniu przygotowanego raportu jest możliwośc video rozmowy z trenerem przygotowującym tą analizę.

 

————————————————————————————————————————————–

Popularną opcją dodatkową na którą decydują się uczestnicy jest film promujący. Polega on na przedstawieniu wszystkich najlepszych zagrań zawodnika podczas meczu. Jest on wykorzystywany w celu dostania się na testy do klubu. Polega to na przesłaniu swojego filmu wraz z profesjonalnym CV (dowiedz się więcej – link do zakładki) na adres mailowy klubu piłkarskiego i jeśli poziom zawodnika zostanie oceniony pozytywnie przez pracowników odpowiedzialnych za transfery to wtedy zawodnik otrzymuje szansę pokazania swoich umiejętności podczas testów.

Przykładowy film promujący: https://www.youtube.com/watch?v=7pVo_CKojJs&t=1s

Krok 1: Jeśli bierzesz udział w Test Meczu to najlepiej wykupić tą opcję po meczu ponieważ masz wtedy pewność, że zagrałeś na dobrym poziomie i pokazałeś się z dobrej strony.  Zawodnicy, którzy nie zamierzają zagrać w Test Meczu również mogą skorzystać z tej opcji, należy ją opłacić przed wykonaniem filmu.

Krok 2: Zawodnicy biorący udział w Test Meczu muszą obejrzeć swój film (dostępny na naszym kanale YouTube około 2 tygodnie po Test Meczu) w którym znajdują się wszystkie ich zagrania z meczu (dobre oraz złe), wstępnie wybrać sytuacje które chcieliby aby wykorzystać w filmie (podając minutę i sekundę tej sytuacji w swoim filmie) oraz wysłać to na e-mail biuro@footballtrial.pl. Twoje materiały filmowe zostaną przez nas przeanalizowane i sytuacje, które wykorzystamy mogą się lekko różnić od Twojej rekomendacji.

Zawodnicy, którzy nie zamierzają zagrać w Test Meczu mogę udostępnić nam swoje materiały filmowe poprzez przesłanie ich na swój kanał YouTube oraz wysłanie nam linka do filmu lub przesłać płytę z materiałami filmowymi na adres firmy: ul. Daleka 3/15 Kielce 25-319. Proszę również wstępnie wybrać sytuacje które chcieliby aby wykorzystać w filmie (podając minutę i sekundę tej sytuacji w swoim filmie) oraz wysłać to na e-mail biuro@footballtrial.pl. Twoje materiały filmowe zostaną przez nas przeanalizowane i sytuacje, które wykorzystamy mogą się lekko różnić od Twojej rekomendacji.

Krok 3: W ciągu 5 dni roboczych przygotujemy dla Ciebie  film promujący oraz udostępnimy go na naszym kanale YouTube, gdzie będzie gotowy do pobrania na Twój komputer.

Krok 4: Wykorzystaj swój film promujący i dostań się na testy piłkarskie w klubie

————————————————————————————————————————————–

 

Dodatkową opcją podczas Test Meczu jest przygotowanie przez skauta raportu na temat gry zawodnika podczas Test Meczu. Raport można zamówić przed Test Meczem na który się przyjeżdża a także po Test Meczu na którym się już było. Raport zawiera ocenę umiejętności zawodnika ze względu na pozycję na której występuję.

Raport rozszerzony jest przygotowywany przez 2 obserwatorów dzięki czemu zawiera więcej informacji a także 2 niezależne opinie na temat poziomu umiejętności danego zawodnika, natomiast raport wliczony w cenę jest przygotowywany przez jednego obserwatora.

Obszerny raport opisowy na temat gry zawodnika, zostanie przygotowany przez 2 skautów. Przykładowy raport przygotowany przez jednego skauta, w przypadku wyboru rozszerzonego raportu pojawią się dwie opinie opisowe

W raporcie na temat umiejętności piłkarskich zawodnika występującego na pozycji bramkarza, przeważnie są opisane takie cechy jak: gra na przedpolu, obrona strzałów, sam na sam, refleks, technika bramkarska, start, przyspieszenie, zwinność, koordynacja, wyskok, siła, przyjęcie, wznowienie rękom,wznowienie z ziemi, wznowienie z ręki, ustawienie,komunikacja, proces decyzyjny, współpraca oraz mentalność. Raport zawiera komentarz końcowy.

W raporcie dotyczącym zawodników występujących na pozycjach defensywnych, są przeważnie ocenione takie cechy jak: szybkość, start, przyspieszenie, zwinność, koordynacja, wyskok, wytrzymałość, siła, przyjęcie, prowadzenie, szybkość z piłką, podania: krótkie, średnie, długie, gra głową, odbiór piłki, 1 vs 1, gra wślizgiem, wyprzedzanie, ustawienie, otwartość na piłkę, proces decyzyjny, współpraca oraz mentalność. Raport zawiera komentarz końcowy.

 

W raporcie dla zawodników występujących na pozycjach ofensywnych, są przeważnie ocenione takie cechy jak: szybkość, start, przyspieszenie, zwinność, koordynacja, wyskok, wytrzymałość, siła, przyjęcie, prowadzenie, szybkość z piłką, podania: krótkie, średnie, długie, gra z pierwszej piłki, uderzenie,dośrodkowanie, gra głową, odbiór piłki, ustawienie, otwartość na piłkę, proces decyzyjny, współpraca, kreatywność oraz mentalność. Raport zawiera komentarz końcowy.

————————————————————————————————————————————–

Dodatkową opcją jest przygotowanie profesjonalnego CV zawodnika i możliwość wysłania go za pośrednictwem e-maila do około 1300 klubów z 75 lig europejskich. Stawiamy na jakość dlatego baza maili najpopularniejszych lig zagranicznych wśród Polaków sięga aż do 4 poziomu rozgrywkowego.
Ta metoda jest stosowana zarówno przez agencje menadżerskie jak i przez samych piłkarzy. Jest to drugie w kolejności (Udział w Test Meczu daję znacznie większe szanse) skuteczne rozwiązanie na otrzymanie zaproszenia na testy piłkarskie w klubie. Dzięki naszej ofercie nie musisz samemu szukać maili kontaktowych do klubów, przygotowywać swojego CV czy rozmawiać w języku obcym z klubem, My zrobimy to za Ciebie!

Wyślemy twoje CV do 1300 klubów!

Wypełnij skrupulatnie formularz na temat swojego profilu piłkarskiego.

Wybierz czy kluby z zagranicy mają dzwonić bezpośrednio do Ciebie czy wolisz aby pracownik Football Trials rozmawiał z nimi w języku angielskim.

W ciągu 5 dni roboczych zaprojektujemy Twoje CV w języku angielskim oraz polskim i wyślemy Ci je na e-mail.

Następnie przeanalizujemy Twoje CV i wyślemy do takich klubów w których będziesz miał największe szansę otrzymania zaproszenia na testy.

Zainteresowane kluby będą mogły skontaktować się z Tobą lub z Nami.

————————————————————————————————————————————–

 

Podczas Test Meczu jest możliwość odbycia tych testów, które są przeprowadzane przez Kamila Szymkiewicza (trener przygotowania motorycznego CSCS, IRB, ekspert FMS)

Wyniki tych tych testów są dodatkową informacją dla scoutów, managerów i trenerów. Do wyników będą też opracowane indywidualnie dla każdego ćwiczenia korekcyjne do wykonywania w domu czy w szatni przed treningiem.

Functional Movement Screening jest metodą badania przesiewowego, która za pomocą 7 testów ocenia funkcjonalną sprawność fizyczną oraz weryfikuje poprawność i efektywność wzorca ruchowego.

FMS jest stosowany do oceny jakości ruchu, a w szczególności łańcucha kinematycznego ciała, które tworzy połączony system zależnych od siebie segmentów. Test jest szeroko stosowany w światowym sporcie, pozwala bowiem zidentyfikować osoby predestynowane do osiągania dobrych wyników sportowych.

Ponadto metoda ta wykrywa dysfunkcje i kompensacje w obrębie układu ruchu człowieka. Podczas badania ujawniają się potencjalne wady postawy, np. asymetria ciała. Podczas badania ujawniają się potencjalne wady postawy, np. asymetria ciała. Przykładowo, test pozwala wykryć problem ze stabilizacją oraz zakresem ruchu, co daje podstawy do analitycznego tworzenia planu treningowego, skupiającego się na określonych wzorcach ruchowych.

Na podstawie otrzymanych wyników testu zostanie zaplanowany program treningowy korygujący występujące zaburzenia, który każdy z zawodników otrzyma w przeciągu tygodnia.

Z badań FMS korzysta się min. w  klubach Bayern Monachium, AS Roma, Legia Warszawa, czy Lech Poznań oraz w reprezentacjach Polski i Niemiec.

 

————————————————————————————————————————————–

Profesjonalne badanie stóp – badanie na Padoskopie diagnostycznym

Badanie na Podoskopie diagnostycznym będzie przeprowadzony przez fizjoterapeutę zajmującego się doborem indywidualnych wkładek do butów dla sportowców i trwa ok. 15 minut. Dodatkowo po wykonaniu badania będzie możliwy indywidualny dobór i kupno wkładek firmy Footbalance przeznaczonych do butów. Wkładki zapobiegają i korygują nieprawidłowe ustawienie stóp,wspierają optymalną biomechanikę, łagodzą ból w stawach skokowych,kolanach,biodrach czy kręgosłupie.

 

————————————————————————————————————————————–

Nie chcesz pobierać filmu z kanału YouTube? Chciałbyś dostać wszystkie materiały z Test meczu do domu?

Zamów dla siebie płytę DVD z w pudełku wraz z okładką Football Trial aby uwiecznić swój występ albo kilka płyt jeśli chciałbyś je bezpośrednio przekazać do klubów.

Co zawiera płyta?

  • Film z całego meczu,
  • Film tylko z twoim udziałem,
  • Zdjęcie profilowe,
  • Wyniki testów sprawnościowych,
  • Raport InStat
  • Video CV (Jeżeli zamówiłeś)
  • Twoje CV (Jeżeli zamówiłeś)
  • Raport skautingowy z Test Meczu (Jeżeli zamówiłeś)

 

Zamów płytę a my zadbamy o resztę.

————————————————————————————————————————————–

Dodatkowe informacje

Video CV

Tak, Nie

Rozszerzony raport skauta

Tak, Nie

Profesjonalne CV i wysłanie do 1300 klubów

Tak, Nie

Test FMS

Tak, Nie

Badanie stóp

Tak, Nie

Płyta DVD z Test Meczu

Tak, Nie