Film Promujący – Video CV

99.00

Poinformujemy Cię o dostępności na tej pozycji. Zostaw swój e-mail.
SKU: 708 Kategorie: ,

Opis

Najpopularniejszą opcją dodatkową na którą decydują się uczestnicy jest film promujący. Polega on na przedstawieniu wszystkich najlepszych zagrań zawodnika podczas meczu. Jest on wykorzystywany w celu dostania się na testy do klubu. Polega to na przesłaniu swojego filmu wraz z profesjonalnym CV (dowiedz się więcej – link do zakładki) na adres mailowy klubu piłkarskiego i jeśli poziom zawodnika zostanie oceniony pozytywnie przez pracowników odpowiedzialnych za transfery to wtedy zawodnik otrzymuje szansę pokazania swoich umiejętności podczas testów.

 

Przykładowy film promujący: https://www.youtube.com/watch?v=K7b61U7tBy4&t=3s

 

Krok 1: Jeśli bierzesz udział w Test Meczu to najlepiej wykupić tą opcję po meczu ponieważ masz wtedy pewność, że zagrałeś na dobrym poziomie i pokazałeś się z dobrej strony.  Zawodnicy, którzy nie zamierzają zagrać w Test Meczu również mogą skorzystać z tej opcji, należy ją opłacić przed wykonaniem filmu.

Krok 2: Zawodnicy biorący udział w Test Meczu muszą obejrzeć swój film (dostępny na naszym kanale YouTube około 2 tygodnie po Test Meczu) w którym znajdują się wszystkie ich zagrania z meczu (dobre oraz złe), wstępnie wybrać sytuacje które chcieliby aby wykorzystać w filmie (podając minutę i sekundę tej sytuacji w swoim filmie) oraz wysłać to na e-mail biuro@footballtrial.pl. Twoje materiały filmowe zostaną przez nas przeanalizowane i sytuacje, które wykorzystamy mogą się lekko różnić od Twojej rekomendacji.

Zawodnicy, którzy nie zamierzają zagrać w Test Meczu mogę udostępnić nam swoje materiały filmowe poprzez przesłanie ich na swój kanał YouTube oraz wysłanie nam linka do filmu lub przesłać płytę z materiałami filmowymi na adres firmy: ul. Daleka 3/15 Kielce 25-319. Proszę również wstępnie wybrać sytuacje które chcieliby aby wykorzystać w filmie (podając minutę i sekundę tej sytuacji w swoim filmie) oraz wysłać to na e-mail biuro@footballtrial.pl. Twoje materiały filmowe zostaną przez nas przeanalizowane i sytuacje, które wykorzystamy mogą się lekko różnić od Twojej rekomendacji.

Krok 3: W ciągu 5 dni roboczych przygotujemy dla Ciebie  film promujący oraz udostępnimy go na naszym kanale YouTube, gdzie będzie gotowy do pobrania na Twój komputer.

Krok4: Wykorzystaj swój film promujący i dostań się na testy piłkarskie w klubie

Informacje dodatkowe

Lokalizacja testów i termin

Tak wybieram, Poznań 21.06.2020, Warszawa 27.06.2020, Kraków 04.07.2020, Sopot 11.07.2020, Rzeszów 05.12.2020, Wrocław 06.12.2020, Poznań 12.12.2020, Warszawa 13.12.2020.