Pomożemy Ci stworzyć profesjonalne CV

Football Trials – Testy Piłkarskie daje młodym piłkarzom kilka sprawdzonych możliwości na dostanie się do klubów występujących w najwyższych ligach krajowych. Jedną z nich jest przygotowanie odpowiedniego CV zawodnika i możliwość wysłania go za pośrednictwem e-maila do około 1300 klubów z 75 lig europejskich. Stawiamy na jakość dlatego baza maili najpopularniejszych lig zagranicznych wśród Polaków sięga aż do 4 poziomu rozgrywkowego.
 Ta metoda jest stosowana zarówno przez agencje menadżerskie jak i przez samych piłkarzy. Jest to drugie w kolejności (Udział w Test Meczu daje znacznie większe szanse) skuteczne rozwiązanie na otrzymanie zaproszenia na testy piłkarskie w klubie. Dzięki naszej ofercie nie musisz samemu szukać maili kontaktowych do klubów, przygotowywać swojego CV czy rozmawiać w języku obcym z klubem, My zrobimy to za Ciebie!

Wyślemy twoje CV do 1300 klubów!

Możemy Polecić Cię do takich lig jak poniżej:

  • Zarejestruj się i zapłać – Wypełnij skrupulatnie formularz na temat swojego profilu piłkarskiego. Dokonaj płatności.
  • Wybierz czy kluby z zagranicy mają dzwonić bezpośrednio do Ciebie czy wolisz aby pracownik Football Trials rozmawiał z nimi w języku angielskim.
  • W ciągu 5 dni roboczych zaprojektujemy Twoje CV w języku angielskim oraz polskim i wyślemy Ci je na e-mail. Czas liczymy od przesłania do nas dodatkowych informacji. Po zamówieniu CV napiszemy e-mail do Ciebie z dalszymi instrukcjami.
  • Następnie przeanalizujemy Twoje CV i wyślemy do takich klubów w których będziesz miał największe szansę otrzymania zaproszenia na testy.
  • Zainteresowane kluby będą mogły skontaktować się z Tobą lub z Nami.